optima credit

Jesteśmy specjalistami od kredytów mieszkaniowych. Działamy na tym rynku nieustannie od kilkunastu lat. Przez lata te wypracowaliśmy sobie ścieżki bezpośredniej współpracy ze wszystkimi bankami, dzięki temu często jesteśmy nazywani specjalistami od zadań specjalnych! Dążymy to tego aby każdy Klient na końcu współpracy z naszą firmą miał pewność, że wychodzi od nas z najtańszym i najlepiej dopasowanym kredytem hipotecznym.

Zawsze zależy nam na dokładnym rozpoznaniu potrzeb naszych Klientów. Chcemy mieć pewność, że rozwiązania, które Państwu proponujemy będą odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb przez cały okres spłaty.

Jesteśmy firmą niezależną kapitałowo od instytucji finansowych dzięki czemu zawsze rozmawiamy z Państwem obiektywnie o ofertach wszystkich banków.

Naszą misją już od ponad 10 lat jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom możliwości poznania szerokiej oferty rynku kredytów hipotecznych, gwarantując jednocześnie indywidualną pomoc na najwyższym poziomie. To wszystko ma przełożyć się na oszczędność Twojego czasu, pieniędzy , niską ratę oraz sprawne otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Więcej

platforma mieszkaniowa

Dzięki współpracy z komórką jaką jest Platforma Mieszkaniowa nasi klienci zainteresowani nieruchomościami nowymi - od developera mogą w jednym miejscu, podczas jednego spotkania uzyskać kompleksową informację dotyczącą nowych inwestycji oraz otrzymać wszystkie aktualne oferty sprzedaży nieruchomości zgodne z oczekiwaniami.

Z nami wielu developerów w jednym miejscu, pod jednym dachem.

Nie zwlekaj, nie trać czasu!!!

zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Kancelaria notarialna

Nasze biuro współpracuje ze sprawdzonymi, doświadczonymi kancelariami notarialnymi z którymi przeprowadziliśmy już wiele transakcji. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Odpowiednio wcześniej zostanie przygotowany i przedstawiony projekt umowy przedwstępnej czy umowy przyrzeczonej, przesłana zostanie dokładna lista kosztów związana z całą transakcją.

Nasi klienci bezpłatnie mogą zasięgnąć informacji dotyczącej stanu prawnego nieruchomości, którą planują sprzedać, czy ustalić i wykluczyć ryzyko przy zakupie nieruchomości, którą kupują.

Pozwól nam umówić Notariusza w elastycznym dla Ciebie terminie oraz zorganizować notarialną umowę sprzedaży za Ciebie.

md budowa

Biuro inżynierskie MDbudowa działa na rynku inwestycji budowlanych na etapie projektowania inwestycji, realizacji budowy oraz eksploatacji obiektów budowlanych. Posiadamy uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, drogowej bez ograniczeń.

Naszymi klientami są krajowi i zagraniczni Inwestorzy z branży przemysłowej i komercyjnej (budynki biurowe, banki, centra handlowe), deweloperzy, zarządcy wspólnot mieszkaniowych, firmy budowlane o charakterze Generalnego Wykonawcy, a także klienci indywidualni.

Realizujemy inwestycje oparte na standardach: FIDIC, ustawy o zamówieniach publicznych, objętych wymogami opieki konserwatorskiej, jak również na zasadach indywidualnie ustalonych z Inwestorem.

Więcej

logo-m

Nasze biuro współpracuje ze sprawdzonymi, doświadczonymi firmami oferującymi usługi transportowe.

Przeprowadzka standardowa

Przed wykonaniem przeprowadzki dostarczamy materiały pakowe (pudła tekturowe, taśmy, itp.) oraz materiały zabezpieczające (folie pęcherzykową, papier pakowy itp.). Klient pakuje we własnym zakresie drobne rzeczy do kartonów. My zajmujemy się zabezpieczeniem mebli do transportu, załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

Przeprowadzka kompleksowa

Klient otrzymuje pełną obsługę całego procesu przeprowadzki. Nasi wykwalifikowane pracownicy pakują wyposażenie biura, magazynu, domu lub mieszkania, następnie przetransportują w miejsce docelowe i rozpakują. Kompleksowa obsługa, pełen zakres materiałów zabezpieczających, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Wynajem samochodu z kierowcą - Przeprowadzka "Zrób to sam"

Propozycja dla osób poszukujących usług transportowych bez wsparcia ze strony naszych pracowników. Udostępnimy Ci samochód z kierowcą oraz komplet materiałów do pakowania i zabezpieczenia mienia na życzenie.

Krzysztof Okoniewski
tel. 607308787
www.major.wroclaw.pl
www.najlepsze-przeprowadzki.pl

Potrzeby są bodźcem do działania.
Zrealizujmy je razem! Zapraszam
do współpracy z naszym biurem.

 

signature