Poznaj biuro 
OTO NIERUCHOMOŚCI

Nasze biuro działa w odpowiedzi na potrzeby wrocławskiego rynku.

Sprzedaliśmy i kupiliśmy wiele nieruchomości towarzysząc naszym klientom, skutecznie realizując ich potrzeby.

Gwarancja bezpieczeństwa oraz wysoka jakość obsługi, a przede wszystkim zrozumienie potrzeby klienta to ogromne zobowiązanie wymagające ugruntowanego doświadczenia i szerokiej wiedzy.

Wyróżnia Nas indywidualne podejście, dobre przygotowanie merytoryczne oraz doskonała wiedza o lokalnym rynku nieruchomości.

Jesteśmy z Wrocławia!!! Tu żyjemy, mieszkamy i pracujemy !!!

Nasi klienci obsługiwani są przez dynamiczny, ambitny zespół osób, który wychował się we Wrocławiu i mieszka tu od lat !!!

Zaufało Nam Wielu !!!

Zapraszamy do Naszego biura!

Nieruchomości w 360 stopniach!

Oglądaj wirtualnie, kupuj realnie!

Internet spowodował ogromne zmiany w rynku nieruchomości. Jest to medium, które stale ewoluuje zmuszając pośredników nieruchomości do coraz to nowszych sposób prezentacji swojej oferty. Kolejnym krokiem jest ukazywanie nieruchomości w 360 stopniach! A OTO Nieruchomości wychodzą naprzeciw nowoczesnej technologii.

Przykładowe wizyty:

https://panoramy.galactica.pl/virgo/238156

https://panoramy.galactica.pl/virgo/238163

Zakres naszych usług

OTO NIERUCHOMOŚCI to wrocławskie biuro świadczące szeroki pakiet usług na wysokim poziomie dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się przede wszystkim pośrednictwem i wsparciem w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości, a także ich najmem i wynajmem. Wraz z naszymi klientami kupiliśmy wiele inwestycji i tych "dla siebie" jak i tych typowo pod wynajem, biorąc pełną odpowiedzialność w dalszych etapach transakcji za znalezienie odpowiedzialnego najemcy.

Kompleksowo organizujemy i przygotowujemy wszystkie czynności, które zmierzają do zrealizowania zaplanowanej transakcji,m.in. profesjonalnie weryfikując stan prawny wybranej inwestycji. Oferujemy pełną obsługę procesu kredytowego, udzielamy pomocy prawnej, doradzamy i opiniujemy na każdym etapie transakcji. Nasi klienci na życzenie mogą skorzystać również z szerokiego pakietu usług dodatkowych oraz indywidualnych programów dopasowanych do swoich potrzeb.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

Dlaczego OTO NIERUCHOMOŚCI?

 • doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości, w tym topografię miasta
 • szanujemy czas Naszych Klientów
 • wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i metody pracy skutecznie realizując powierzone Nam zadania
 • dysponujemy dynamicznym, wykwalifikowanym zespołem osób bardzo dobrze przygotowanym do pracy
 • organizujemy wirtualne spacery oraz prezentacje nieruchomości on-line
 • bezustannie podnosimy Nasze kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo Naszym Klientom
 • współpracujemy z:
  • wszystkimi licencjonowanymi pośrednikami,
  • doświadczonymi kancelariami prawnymi, - kancelariami notarialnymi, - biurami inżynierskimi,
  • firmami remontowymi i transportowymi
 • współpracujemy z doświadczonymi, niezależnymi doradcami finansowymi
 • mamy dostęp do szerokiej bazy nieruchomości na rynku wtórnym oraz NOWYCH - od developera
 • bierzemy czynny udział podczas każdego etapu transakcji, dbając o bezpieczeństwo oraz interesy Naszych Klientów
 • jesteśmy ubezpieczeni od szkód jakie mogą wyniknąć z działalności pośrednika lub osób działających pod jego nadzorem
 • rozwiązujemy wszelkie problemy będące przeszkodą w sfinalizowaniu transakcji

Indywidualne podejście

Staramy się każdemu klientowi zapewnić indywidualną obsługę. Wiemy że dla naszych klientów bardzo ważny jest czas i jego niemarnowanie, dlatego dużą uwagę skupiamy na selekcji ofert spełniających oczekiwania naszych klientów oraz sposobie organizacji prezentacji. Dokonujemy oględzin nieruchomości odpowiednio wcześniej, aby nasi klienci otrzymali odpowiedź podczas prezentacji na każde zadane pytanie.

Do naszego zakresu usług wprowadziliśmy m.in "program dla Seniora" zapewniając tym samym jednego doświadczonego doradcę przy każdym etapie transakcji, mobilność, a przede wszystkim bezpieczeństwo podwójnie weryfikując i analizując wszystkie dokumenty wybranej nieruchomości.

Skontaktuj się z Nami! Opowiedz nam o swoich potrzebach.

Zrealizujmy je razem!

zadzwoń lub napisz...

Kontakt z naszym doradcą

+48 71 307 24 00
+48 881 474 130

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas zapytanie w formie poniższego formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie, umówienia Państwa na spotkanie oraz prowadzenie przez OTO NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Niewczas marketingu bezpośredniego.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@oto-oto.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OTO NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Niewczas.

Potrzeby są bodźcem do działania.
Zrealizujmy je razem! Zapraszam
do współpracy z naszym biurem.

 

signature