Zgłoś swoją nieruchomość

Zgłoś swoją nieruchomość do OTO, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą aby ustalić szczegóły oferty oraz omówić warunki współpracy z naszym biurem nieruchomości

Zapraszamy! 
Zespół OTO NIERUCHOMOŚCI

Wypełnij formularz

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas zapytanie w formie poniższego formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie, umówienia Państwa na spotkanie oraz prowadzenie przez OTO NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Niewczas marketingu bezpośredniego.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@oto-oto.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest OTO NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Niewczas.

Twoja oferta będzie widoczna między innymi na:

Polecane artykuły

Jak bezpiecznie kupić nieruchomość? Z pośrednikiem czy bez?

20-05-2016

Na rynku nieruchomości dokonuje się różnorakich transakcji. Dobro którym obracamy – nieruchomość – jak wiadomo, to dobro materialne o znacznej wartości.

Niejednokrotnie inwestujemy cały majątek swojego życia, zaciągamy wieloletnie zobowiązania finansowe w postaci kredytów czy pożyczek, wiążemy z nieruchomością swoje życiowe plany.

OTO 10 PRZYKAZAŃ DLA SPRZEDAJĄCEGO

23-05-2016

 10 przykazań dla Sprzedających mieszkanie, nie o tym co musisz zrobić, ale o tym czego robić nie możesz, jeżeli naprawdę chcesz sprzedać swoje mieszkanie.