TOP 5 na co zwrócić uwagę aby przygotować mieszkanie przed prezentacją nieruchomości

10-06-2016

Przygotuj swoje mieszkanie do sprzedaży wraz z licencjonowanym Pośrednikiem.

On podpowie Ci, na co zwracają uwagę potencjalni Klienci, czego oczekują.

  1. Odświeżone mieszkanie
  2. Idealny prządek, czystość, błysk
  3. Poukładane rzeczy, sprzęty, pochowane garnki i brudne naczynia
  4. Piękny zapach
  5. Interesujące zdjęcia, obrazy, grafiki

Następnie przekaż wszystkie dokumenty mieszkania Pośrednikowi. Każde zaświadczenie, o które poprosi. Jeśli to możliwe również komplet kluczy.

Pamiętaj, że przecież Ty też pracujesz, pewnie od rana do nocy, w dużej korporacji klikając cały dzień w swój komputer. Jesteś człowiekiem zajętym. A prezentacje mogą odbywać się w ciągu dnia, nie burząc Twojego rytmu. Nie przerywając Ci lunchu w miłym towarzystwie.

Nie musisz być obecny podczas pierwszych kroków przyszłych zainteresowanych. Nie musisz spotykać się z każdym, kto chce zobaczyć twoje mieszkanie. A zanim je sprzedasz twój licencjonowany Pośrednik, odbędzie kilkanaście prezentacji.

Zadba o promocję twojego mieszkania w różnych kanałach komunikacji, portalach internetowych, social mediach, zadba o baner w oknie lub na balkonie.

Jemu równie mocno jak Tobie zależy, aby sprzedać to mieszkanie.

Wstępne rozmowy z zainteresowanym, pokazywanie i przekazywanie dokumentów, papierów , kancelarie, całe to zawirowanie, wszystko zleć swojemu Pośrednikowi. Uwierz mi, że on zrobi to lepiej, szybciej i sprawniej.

To on odpowie na pytania: Gdzie? Jak? Za ile?

Nie rozmawiaj o cenie już na pierwszym spotkaniu, nie decyduj, zawsze możesz na ten temat porozmawiać ze swoim Agentem na drugi dzień. A może inny zainteresowany zaoferuje więcej? Nie daj się zwariować. Bądź spokojny. Zaufaj profesjonalistom. Ty idź na spacer, wtedy on zorganizuje prezentację. Wypij kawę na wrocławskim rynku, delektuj się chwilą.

Czarną robotę zostaw specjalistom. Przyjdź na podpisanie Umowy Sprzedaży do kancelarii notarialnej miły i uśmiechnięty.

Cel został osiągnięty!

PRZED

PO

1

1a

2

2a

3

3a

4

4a

5

5a

6

6a

7

7a

8

8a

9

9a

10

10a

11

11a

12

12a

13

13a

14

14a

15

15a

16

16a

17

17a

18

18a