Optima Credit

optima credit

O FIRMIE

Naszą misją już od ponad 10 lat jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom możliwości poznania szerokiej oferty rynku kredytów hipotecznych, gwarantując jednocześnie indywidualną pomoc na najwyższym poziomie. To wszystko ma przełożyć się na oszczędność Twojego czasu, pieniędzy , niską ratę oraz sprawne otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Jesteśmy specjalistami od kredytów mieszkaniowych. Działamy na tym rynku nieustannie od kilkunastu lat. Przez lata te wypracowaliśmy sobie ścieżki bezpośredniej współpracy ze wszystkimi bankami, dzięki temu często jesteśmy nazywani specjalistami od zadań specjalnych! Dążymy to tego aby każdy Klient na końcu współpracy z naszą firmą miał pewność, że wychodzi od nas z najtańszym i najlepiej dopasowanym kredytem hipotecznym.

Zawsze zależy nam na dokładnym rozpoznaniu potrzeb naszych Klientów. Chcemy mieć pewność, że rozwiązania, które Państwu proponujemy będą odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb przez cały okres spłaty.

Jesteśmy firmą niezależną kapitałowo od instytucji finansowych dzięki czemu zawsze rozmawiamy z Państwem obiektywnie o ofertach wszystkich banków.

KORZYSTAJĄC Z NASZEGO DORADZTWA ZYSKASZ

  • Dostęp do wielu ofert – możliwość wybrania oraz porównania wielu ofert i wariantów
  • Wygodę – wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu
  • Czas – sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces kredytowy
  • Profesjonalną obsługę – doświadczenie, sprawdzone metody działania
  • Ciągły monitoring opłacalności wybranych ofert

NASZA SPECJALNOŚĆ

KREDYTY HIPOTECZNE

nasza-secjalnosc-oferta

Zakup nieruchomości jest wyjątkowym wydarzeniem. Finansowanie go kredytem hipotecznym jest poważnym i budzącym emocje etapem w życiu człowieka. Najczęściej podjęta dziś decyzja wiąże Was z bankiem na 15, 20 czy 30 kolejnych lat.

KREDYTY GOTÓWKOWE I FIRMOWE

nasza-specjalnosc-2

Doradcy Optima Credit, szanując czas swoich Klientów, pomogą szybko wybrać najlepszą ofertę, skompletować dokumenty oraz będą wsparciem na każdym etapie procesu kredytowego.

JAK DZIAŁAMY?

Etap 1

Po przeprowadzeniu indywidualnej analizy dowiesz się jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Otrzymasz od nas oferty wszystkich banków wraz ich omówieniem oraz listę potrzebnych dokumentów.

Etap 2

Wspólnie przygotujemy Twoje wnioski kredytowe, w efekcie przyczyni się to do szybszego otrzymania decyzji kredytowej.

Etap 3

Na tym etapie omówimy wszystkie decyzje kredytowe. Dzięki możliwości ich porównania ze swoim ekspertem dostajesz gwarancję najkorzystniejszych warunków oraz najniższej raty.

Etap 4

Dokładnie omówimy umowę kredytową i wyjaśnimy wszystkie niejasności.

Etap 5

Towarzyszymy Tobie podczas podpisania umowy kredytowej.

Dowiedź się więcej oraz sprawdź opinie klientów na stronie OptimaCredit.pl