Praca w OTO

W związku z rozwojem Biura OTO NIERUCHOMOŚCI chętnie przyjmiemy Ciebie do Naszego Zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. Nieruchomości - Pośrednik
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji
  • kupna / sprzedaży / najmu i wynajmu nieruchomości
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • prezentacja nieruchomości
  • koordynowanie aspektów formalno-prawnych zawieranych transakcji,
  • praca w biurze i w terenie
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz relacji z klientami

Wymagamy:

  • wykształcenia min. średnie
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania
  • praktycznej znajomości obsługi komputera
  • znajomości podstawowych aspektów z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • umiejętności negocjacyjnych oraz łatwości w podejmowaniu decyzji
  • dobrej organizacji własnej pracy i dyspozycyjności
  • atutem będzie własny samochód oraz doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system premii i podwyżek
  • służbowy telefon komórkowy
  • wyposażone stanowisko pracy
  • bezpłatny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole opartą o sprawdzone i skuteczne metody działania.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kontakt@oto-oto.pl lub skorzystanie z poniższego formularza.